Kurumsal

ATC'ye Hoşgeldiniz

ATC (EutecticCar) olarak, ötektik soğutma kasaları, ötektik plaka, araç üstü hibrid treyler, endüstriyel soğutma sistemleri konusunda Ar-Ge çalışmaları, dizayn, mühendislik, üretim ve ihracat alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

AR-GE ve iş geliştirme çalışmalarımız, italya da bulunan partner firmalarımız ile tüketicinin yatırım maliyetlerini göz önünde bulundurarak sektöre farklı ısılarda ve modellerde fiyat, enerji tasarrufu sağlayacak çözümler sunmaya devam etmektedir.

Başlıca çalıştığımız sektörler ; Ötektik soğutma plakaları, Dondurma kasaları, Solar enerji sistemleri, enerji depolama bataryaları,  farklı ötektik soğutma sistemleri, özel dondurma satış araçları, soğuk hava depoları, soğutma panelleri, frigorifik karoser, soğutma kompresörleri - soğutma yedek parçaları tedariği ve anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Çalıştığımız başlıca ülkeler ;

Gulf Countries, Saudi Arabia, Africa, South America, Nijerya, Cameroon, Russia, Iraq, Kazakhstan, Afghanistan, Albenia, Egypt, Algeria, Tunisian, Canada, Kuwait, Mauritous, USA, South Africa, Serbia, Israel, UAE, Peru, Jordan, Croatia, Germany, dünyanın 50,ye yakın ülkesine ihracatımızı gururlar sunarız.

Kalite

Kalite Yönetimi

ATC (Eutecticcar) 'deki kalite, bilgi güvenliği ve çevre yönetimi, şirket felsefesinin önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır.
Kalite standartları, sürekli iyileştirme yoluyla sürekli olarak geliştirilmektedir.
ISO 9001, EC, ve Lei  Belgelendirmesi ATC(Eutecticcar) 'deki yüksek kalite standartları müşteri memnuniyetini sağlar.
Ayrıca ATP Sertifikası ve Patentli ürünleri ile uluslararası bir firma olarak yoluna kalitesini ispat ederek devam etmektedir.
Kalite ve Bilgi Güvenliği yönetimi konusunda ki başarısını bir kez daha kanıtlamıştır.

Çevre 1
Çevre 2
Çevre 3

Çevre

Sürdürülebilir Çevre Yönetimine Katkı
Aktif olarak uygulanan ekolojik çevre koruma sadece atık miktarını azaltmakla kalmaz, gereksiz kirliliği önler, aynı zamanda enerji ve malzeme azalması nedeniyle müşterilerimiz için ekonomik ve ekolojik avantajlar sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Ötektik soğutma sistemleri, enerjiyi depolamak ve depolanan enerji ile doğru sıcaklığı korumak için gerektiğinde soğutma etkisi oluşturmak üzere ötektik organik sıvı ile doldurulmuş özel plakalardan oluşur. Ötektik sistem, uzun mesafeli dağıtımların yanı sıra kapıdan kapıya teslimatlar için uygundur ve çok duraklı ve kapı açılımlı bir operasyon için idealdir.

Sıfır emisyon
Düşük gürültülü çalışma
Araç motoru kapalıyken bile sürekli soğutma
Teslimat sırasında yakıt veya enerji gerekmez
Düşük maliyetli
Bakım gerektirmeyen
Kullanım kolaylığı
Hem elektrikli kamyonlarla hem de içten yanmalı motorlarla uyumluluk

Ötektik soğutma sisteminin çalışma prensibi verimli olduğu kadar basittir. Geleneksel sistemlerin aksine, ötektik soğutma, soğutucu gazın doğrudan genleşmesi yerine ötektik bir çözelti tarafından sağlanan soğuk kaynağı kullanır. Ötektik plakalar veya kirişler, geceleri yoğun olmayan elektrik kullanılarak şebeke gücüyle şarj edilir. Soğuk enerjiyi depolarlar ve yavaş yavaş soğuk hava şeklinde serbest bırakırlar, böylece çevredeki alanı soğuturlar.
Ötektik sistemli soğutmalı kasalar veya konteynerler, şasiden tamamen bağımsızdır, bu nedenle her zaman sabit sıcaklık sağlanır. Ötektik plakalar yüklendikten sonra, sık kapı açılımlarında bile belirli bir süre boyunca güvenilir, hızlı soğutma sağlarlar. Aracın arızalanması durumunda mal korunur. Ötektik sistem ayrıca dizel kullanmaz.
Eutectic © Tüm Hakları Saklıdır